1Partner

Teenused

Pakume oma klientidele terviklikku ehitusteenust ideest teostuseni. Meie teenused on:
ehitustööde peatöövõtt, projekteerimine, omanikujärelevalve korraldamine, vajalike ekspertiiside
teostamine, personaalne projektijuhtimine.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi majandustegevuse register (MTR):
ehitamine EEH001405, projekteerimine EEP000643, omaniku järelevalve EEO000729,
ehitusprojektide ekspertiiside tegemine EPE000185, ehitiste ekspertiiside tegemine
EEK000230, ehitusjuhtimine EEJ00070, riigi muinsuskaitseameti tegevusluba nr. E249/2006-P

INIMESED

Üllar Hinno

Tegevjuht
Ehitusinsener 7
Kutsetunnistus 135644
+372 50 24 388
+372 66 84 700
yllar.hinno@1partner.ee

Aivo Ehala

Projektijuht
Ehitusinsener 7
Kutsetunnistus 135585
+372 53 406 560
+372 66 84 700
aivo.ehala@1partner.ee

Sibelle Aak

Eelarvestuse projektijuht


+372 56 804 800
+372 66 84 700
sibelle.aak@1partner.ee

Semjon Gritsenko

Projektijuht
Ehitusinsener 6
Kutsetunnistus 108008
+372 55 573 163
+372 66 84 700
semjon.gritsenko@1partner.ee

Julia Tjurina

Raamatupidaja


+372 52 79 413
+372 66 84 700
julia.tjurina@1partner.ee

Gunnar Andresson

Objektijuht


+372 51 992 418
+372 66 84 700
gunnar.andresson@1partner.ee

Kaspar Trumsi

Projektijuht
Ehitusinsener 6
Kutsetunnistus 126060
+372 53 457 631
+372 66 84 700
kaspar.trumsi@1partner.ee

Maret Arge

Büroo juhataja


+372 55 977 996
+372 66 84 700
maret.arge@1partner.ee

Reelika Nigol

Sekretär


+372 50 46 190
+372 66 84 700
reelika.nigol@1partner.ee

Indrek Kask

Turundusjuht


+372 50 97 603
+372 66 84 700
indrek.kask@1partner.ee

Sergei Borzenkov

Projektijuht
Ehitusinsener 7
Kutsetunnistus 142732
+372 53 089 016
+372 66 84 700
sergei.borzenkov@1partner.ee

Kristjan Lepp

Objektijuht
Ehitusinsener 6
Kutsetunnistus 174000
+372 51 977 582
+372 66 84 700
kristjan.lepp@1partner.ee

Veljo Kahl

Objektijuht


+372 56 604 059
+372 66 84 700
veljo.kahl@1partner.ee

Ander Metsmaa

Objektijuht
Ehitusinsener 6
Kutsetunnistus 150698
+372 5559 2524
+372 66 84 700
ander.metsmaa@1partner.ee

Andres Kriis

Objektijuht
Ehitusjuht 6

+372 56 804 801
+372 66 84 700
andres.kriis@1partner.ee

Timo Subert

Objektijuht


+372 51 85 160
+372 66 84 700
timo.subert@1partner.ee

Erki Kuuba

Projektijuht


+372 56 603 051
+372 66 84 700
erki.kuuba@1partner.ee

KONTAKT

1Partner Ehitus OÜ Reg. nr. 11226150

Rävala pst 3, 10143 Tallinn

(+372) 66 84 700